Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były nauczyciel oskarża dyrekcję szkoły. Kadra I LO odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Należy się dyrektorce czarta tak dokucza, w całych Puławach szumi od jej głupoty, mocne plecy już jej nie pomogą w końcu znalazł się jeden odważny bohater, chylimy czoła Robert, każdy wie ze w stosunku do ciebie to pomówienia, trzymaj się chłopie, zmienisz świat na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też słyszałem, że z tą dyrektorką to coś nie tak jak trzeba, jakieś rządy totalitarne podobnież wprowadziła, to już głośno o tym, jak taki ktoś może być w dzisiejszych czasach dyrektorem, chyba pora skierować sprawę wyżej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co fałszywie podpisali to pismo nie będą spokojnie spać po nocach ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co będzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te wojny na słowa po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba warto wysłuchać obu stron, a nie jednej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było myśleć przed wysłaniem tego paszkwila i podpisywaniem "lojalki" ze strachu. Niektórzy z podpisanych byli szantażowani, wychodzili i płakali po podpisaniu. Jeszcze długo będą mieli wyrzuty sumienia. Zresztą widać ile jest parafek i nieczytelnych podpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jprdl, ktoś naoglądał się "trudnych spraw" i "dlaczego ja". Jajo chciało być mądrzejsze od kury. Żałosna postawa na szczęście byłego już "nauczyciela". Tajemnicą poliszynela jest, że środowisko nauczycieli z całych Puław zgodnie twierdzi że doigrał sie Piotruś pan, kolejną tajemnicą, czy cokolwiek z tego zrozumiał i przyswoił na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poliszynelu, ja jestem nauczycielem innej szkoły i wszyscy moi koledzy trzymają za pana Sosika kciuki. Ta kobieta ma wyrobioną opinię, zarówno wśród nauczycieli jak i rodziców uczniów. Nie wiem kogo próbujesz oszukać tym komentarzem, sama pani dyrektor sobie to pisze czy może jej przyjaciele z Tygodnika Powiśla? Czy pan Mizera się z nią nie fotografował przypadkiem przy wszystkich możliwych okazjach? Czy nie pracował w tej szkole przez jakiś czas dopóki się uczniowie i rodzice nie zbuntowali przeciwko jego metodom? Śmieszne jest to jak za wszelką cenę ta kobieta próbuje się bronić. Mleko się powoli rozlewa i przyjdzie kres jej rządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Mizera zrobił sprawę nauczycielce z Czartorycha to to było OK i wizerunek szkoły na tym nie ucierpiał??? potajemnego nagrywania nauczył się najpewniej od konkubiny, którą sąd ostro przeczołgał :-D. ta żałosna para jak zwykle prezentuje podwójną moralność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu i tacy ludzie uczą dzieci w czartorychu... Całe "oświadczenie" napisane ad personam - pełne jadu, nienawiści i obelg skierowanych wobec faceta za to, że miał czelność postawić się byłem szefowej i zawalczyć o swoje... liczą na dodatek motywacyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają górale swoją gradację prawdy, mają i puławiacy - prawda, najprawdziwsza prawda, tygodnik - rekaktorzyna pijak skazany za jazdę po spożyciu i dziennikarka widniejąca w Krajowym Rejestrze Karnym. Niezłe wsparcie ma pani dyrektor... Robert trzymaj się. Jesteśmy z Tobą, a zaagnażowanie pseudogazety z dziennikarzami o mocno wąpliwej reputacji jest tylko potwierdzeniem, że pani dyrektor brzytwy się chwyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie powiedział, że ten artykuł jest stronniczy, wystarczy spojrzeć na zdjęcia obu Państwa ;) poważny młody człowiek i różowowłosa, młodzieżowa. I kto tu jest poważny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mizera i jego gwiazda panienka rudowłosa to cinnikarze. którzy manipulują a wręcz kłamią aby tylko zarobić. Koło dziennikarzy to oni nawet nie stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jezu i tacy ludzie uczą dzieci w czartorychu... Całe "oświadczenie" napisane ad personam - pełne jadu, nienawiści i obelg skierowanych wobec faceta za to, że miał czelność postawić się byłem szefowej i zawalczyć o swoje... liczą na dodatek motywacyjny?
Dodatek motywacyjny w Czartorychu? Tylko dla swoich! Porządny człowiek wstydziłby się dostać dodatek motywacyjny od komisji ds. ustalania dodatków motywacyjnych z ramienia dyrekcji. Może już czas, żeby z tym skończyć raz na zawsze? Może się nasze władze powiatowe w końcu ogarną i zrobią z tym syfem porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukończyłam tę szkołę. A kiedy patrzę, na to co robi obecna dyrektorka, to faktycznie wstyd się do Czarta przyznawać. Kiedyś byli dyrektorzy, dla których ważna była szkoła, uczniowie, grono pedagogiczne. Dla tej paniusi  (bo nie pani) ważna jest tylko jej pozycja. Bardzo to przykre. Ale to już nie nasz Czart. To szkoła paniusi S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżenie o Art. 270 kk. Fałszerstwo dokumentu to poważna sprawa. Od tego jaka jest prawda zależy los jednej albo drugiej osoby. Wyciągnięto więc najcięższe działa. Ja bym powiedział, że nie jest to atak na szkołę, lecz walka o najwyższe standardy w tej szkole. Bo czy ktoś oskarżałby o coś takiego bez powodu? Jeśli tak to przegra, jeśli ma rację... Uuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że tylko kilkoro nauczycieli na ponad 40, uczących tylko w LO, podpisało się pod listem? O czym to świadczy? Podajcie pełną listę, w końcu jak ktoś złożył podpis to znaczy, że się nie wstydzi i zgadza się z tym pod czym się podpisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest pełna lista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...